Nam Joo Hyuk and Lee Sung Kyung shared thoughts on wrapping up MBC drama ‘Weightlifting Fairy Kim Bok Joo’.

نام جو هیوک و لی سونگ کیونگ افکارشان را درمورد اتمام سریال “Weightlifting Fairy Kim Bok Joo” درمیان گذاشتند.

۱۱ ژانویه نام جو هیوک در مصاحبه ای درمورد سریال ” پری وزنه برداری کیم بوک جو” صحبت کرد.

این بازیگر درمورد اینکه چگونه این سریال محبوب شده است،[ درمورد صحنه هایی که قلب را به تپش درمی آورد] احساس رضایت کرد و چنین گفت:” بعد از دیدن چنین عکس العمل هایی در اینترنت، ما شروع کردیم به فکر کردن،” چطوری میتونیم اینجور صحنه ها رو فیلمبرداری کنیم که بیننده ها راضی باشن و قلبشون بیشتر بتپه؟”

نام جو هیوک همچنین احساساتش را پس از اتمام سریال اینگونه بیان کرد:” بعد از اینکه [فیلم برداری] تمام شد، خیلی ناراحت شدم. فکر میکردم چون درحال فیلمبرداریم بهم خوش میگذره و همچنین با نگاه به گذشته میفهمم که سریال میتونه بامزه و سرگرم کننده باشه” .

نام جو هیوک گفت:” خیلی از فیلم برداری لذت بردم که باعث شد تعجب کنم که آیا دوباره در چنین محیط شادی بازی میکنم. خیلی از ملاقات با “جون هیونگ” خوشحال بودم. وقتی آخرین بار فیلم نامه را گرفتم، با فکر به اینکه دیگه آخرشه خیلی احساساتی و ناراحت شدم. فیلم برادری سرگرم کننده، تاثیر گذار و خاص بود. با تشکر از بینند هایی که جون هیونگ رو دوست داشتن تونستم با موفقیت کاملش کنم. خیلی ممنون.”

درحالی که او او فکر میکرد کمی مایه ی تاسف باشد که درصد ببینندگان ۵ درصد بوده، توضیح داد:” هدفمون تمرکز روی ساخت پروژه ای خوب با خاطراتی بامزه بوده بجای رتبه و درصد ببینده ها، پس در این مورد حس بدی ندارم.”

نام جو هیوک سبک قرار گذاشتنش را با شخصیت جون هیونگ مقایسه کرد.

تصویر معمول نام جو هیوک برای عموم این را یادآور میشود که او دوست پسری واقعی است و به بازیگری محبوب با “نگاهی دوست پسرانه” مبدل شده است.

او به این اصلاح چنین پاسخ داد:” فکر میکنم طرفدارا هنوزم منو بامزه میبینن. ولی خود معمولی من اینجوری نیست.
در حالی که جنبه ی بامزه م رو حفظ کردم، تمایل زیادی دارم تا تصویر بالغم رو هم نشون بدم.”

در رابطه با قسمت پایانی سریال، او گفت:”قسمت آخر سریال صحنه های دوست داشتنی بین بوک جو و جون هیونگ رو نشون میده.”

لی سونگ کیونگ ابتدا گفت:” حتی با اینکه برنامه زمانی دیوانه وار شلوغ بود، تیم تولید این اجازه رو به من دادن تا انرژیم رو دوباره بدست بیارم در فیلم برداری حالم خوب شود. هنوزم هر لحظه رو کاملا یادم میاد انگار که هنوزم درهمون لحظه هام. همه ی افراد مجموعه از همکار فراتر بودن و بیشتر شبیه خونواده بودن. تیم تولید از عشق خالص و شور و شوق سرشار بود.”

او ادمه داد:” میخوام از نویسنده که این فیلم نامه را نوشت و اجازه داد تا با بازیگری درگیر بشم و کارگردان و کارکنان که در این مجموعه بودند، تشکر کنم. بودن با اسم “بوک جو” زمان شادی واسم بود.”

۱۱ژانویه آخرین قسمت سریال پخش میشود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.