Yoo Byung Jae Talks About His “Close” Friendship With BIGBANG’s G-Dragon

یو بیونگ جه در مورد رابطه دوستانه نزدیکش با جی دراگون صحبت کرد.

بازیگر یو بیونگ جه در مورد رابطه ی دوستانه نزدیکش با جی دراگون صحبت کرد اما بنظر می رسد که بازهم برای گسترش این رابطه هنوز زمان هست.

یو بیونگ جه ۹ ژانویه در برنامه “Please Take Care Of My Refrigerator” به عنوان مهمان حضور داشت. در طول پخش او در مورد شرکتش وای جی صحبت کرد. وقتی که از در مورد کسانی که در شرکت با او صمیمی هستند پرسیده شد، او جواب داد کانگ سونگ یون و لی جه جین از دوستان صمیمی او هستند. اما او همچنین اذعان کرد که با بسیاری از آنها هنوز صمیمی نشده است.

وقتی که از او پرسیده شد که آیا حقیقت دارد که با جی دراگون صمیمی است، او پاسخ مثبت داد. سپس خندید و گفت در واقع با جی دی صمیمی نیست.

او گفت، “در واقع وقتی که من با شرکت وای جی قرار داد بستم جی دراگون ابتدا شماره تلفنش را بهم داد، اما هرگز تا حالا با او تماس نگرفته ام.” او اعتراف کرد که چندیدن بار در مورد فرستادن پیامک به جی دراگون فکر کرده اما هرگز انجامش نداده.

مجری های برنامه بسیار مشتاقانه از او پرسیدند که آیا میخواهد در طول فیلمبرداری این برنامه با جی دراگون تماس بگیرد. یو بیونگ جه مکث کرد و گفت، “قبل از اینکه بمیرم، میخواهم از کارت جی دراگون استفاده کنم و باهاش تماس بگیرم. من این برنامه رو دوست دارم اما فکر نمیکنم که الان زمان انجام این کار باشه.”

Source: Soompi

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.