BIGBANG’s enormous popularity proven once again… Celebrities including Uhm Jung-hwa, Park Bo-gum, and Ahn Shin-ae spotted in the audience at BIGBANG concert

محبوبیت بسیار زیاد بیگ بنگ بار دیگر به اثبات رسید… افراد مشهور از جمله اوم جونگ هوا، پارک بوم گوم، و آن شین عه در میان تماشاچیان کنسرت بیگ بنگ حضور داشتند.

گروه پیشرو کی پاپ، بیگ بنگ (دسونگ، جی دراگون، تاپ، ته یانگ، سونگری) آخرین کنسرت خود را قبل از رفتن تاپ به خدمت سربازی با موفقیت در شهر سئول برگزار کردند. بسیاری از ستاره های مشهور در کره هم به کنسرت بیگ بنگ رفتند، که محبوبیت بسیار زیاد بیگ بنگ در کشوره کره را به اثبات می رساند.

بیگ بنگ کنسرتش را با عنوان “BIGBANG10 THE CONCERT : 0.TO.10 FINAL IN SEOUL” در ۷ و ۸ ماه ژانویه در Gocheok Sky Dom واقع در Guro-gu شهر سئول را برگزار کرد.

تمام بلیت های کنسرت فروخته شدند و در مجموع ۶۴ هزار طرفدار از حضور در کنسرت بیگ بنگ لذت بردند. بیگ بنگ طرفداران خود را با اجرای بیش از ۲۰ آهنگ مجذوب کرد. از آنجایی که این کنسرت به عنوان آخرین کنسرت گروه قبل از پیوستن تاپ به اداره پلیس برای انجام خدمت سربازی است، توجه عموم را به خود جلب کرد.

همانطور که کنسرت بیگ بنگ بسیار با معنی است و بیگ بنگ بخاطر اجراهای پروشور در همه ی کنسرت هایشان معروف است، این کنسرت نه تنها توجه طرفدارن بیگ بنگ بلکه توجه افراد معروف کره ای را نیز به خود جلب کرد. در واقع، بسیاری از ستاره های کره ای در این کنسرت حضور داشتند.

نه تنها هنرمندان شرکت وای جی از جمله، جینوشان، وینر و بلک پینک، بلکه خواننده ها و بازیگران مشهور از جمله، اوم جونگ هوا، لیم سو جونگ، پارک بوگوم، نا یون جی، در بین تماشاگران حضور داشتند.

اوم جونگ هوا در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام گفت، “کنسرت بیگ بنگ! فوق العاده است”، و لیم سو جونگ گفت، “امروز کنسرت بیگ بنگ بیش از حد فوق لعاده و باحال بود! مرسی جی دراگون که من رو دعوت کردی.”

ان شین عه، گلف باز معروف کشور کره عکسی از کنسرت بیگ بنگ در صفحه ی شخصی اینستاگرامش آپلود کرد.

با حضور ستاره های معروف در کنسرت بیگ بنگ محبوبیت بسیار زیاد این گروه بار دیگر به همگان ثابت شد.

Source: YG Life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.