It’s time to let BIGBANG go for a while… Hard to say goodbye

اجازه دهیم بیگ بنگ برای مدتی برود…. سخت است خداحافظ بگوییم.

برای اینکه نمیتوانیم با خونسردی خداحافظی کنیم، معذرت میخواهیم ولی هرقدر زمان خداحافظی نزدیکتر میشود، گفتن خداحافظی به همان اندازه سخت تر میشود. همان طور که بیگ بنگ برای ساختن خاطره های خوب بیشتر، قبل از رفتن به سربازی، اغلب درمقابل طرفداران ظاهر میشدند، طرفداران برای این جدایی نزدیک، بیشتر و بیشتر احساس تاسف دارند. حتی با فکر اینکه این جدایی تنها برای چند سال است اما بنظر میرسد برای طرفداران بیگ بنگ هیچ ابراز همدردی نیست.

به محض انتشار آلبوم “Made the full album” بیگ بنگ در مقابل طرفداران بشیار ظاهر شد. نه تنها در برنامه های موسیقی هر هفته ی تلویزیون بلکه در “اینفینیت چلنج” ،” ویکلی آیدل” ،” رادیو استار” و دیگر برنامه های تلویزیونی، که با طرفداران ملاقات داشتند. سپس، سرویس های بیگ بنگ به طرفداران با برگزاری کنسرت با حضور ۶۰۰۰۰ طرفدار به اوج خوش رسید.

زمان بندی نمیتوانست هیچ وقت بهتراز این بوده باشد. انتشار آلبوم کامل بعد از ۸ سال در سال جشن سالگرد ۱۱ سالگی از زمان شروع بکار و برگزاری آخرین کنسرت قبل از پیوستن اعضا به خدمت سربازی.

از آنجایی که دیدن اجرای تیم کامل بیگ بنگ برای چندین سال دشوار خواهد بود، طرفداران حاضر در کنسرت بسیار اشتیاق داشتند.
بیگ بنگ کنسرت”Bigbang 10 the concert : 0 to 10 final in Seoul ” را ۷ و ۸ ژانویه در Chocheok sky dom، با حضور ۶۰۰۰۰ طرفدار برگزار کردند. کنسرت بصورت زنده در V live، پخش شد که طرفدارانی که نتوانستند بلیط کنسرت را بخرند را نیز دعوت کردند.

این کنسرت آخرین کنسرت بزرگ بیگ بنگ بود و تور فن میتینگ ها در کره، ژاپن، چین و چندین کشور دیگر برای گرامی داشت دهمین سالگرد از شروع بکار بیک بنگ به اتمام رسید.بیگ بنگ و طرفداران آنها به ۱۰ سال گذشته که با هم گذراندند نگاهی انداختند و قول دادند با طرفدارانشان در آینده هم لحظات احساسی را بگذرانند.


لیست آماده شده ی بیگ بنگ برای کنسرت شگفت انگیز بود. کنسرت بیگ بنگ با آهنگ های معروف ۱۰ سال گذشته منتشر شده ی بیگ بنگ، شامل:” lies”،” Last farewell”، “Loser” ، “Good boy”،” If you”، “Bang bang bang”،” Fantastic baby”،” Sober” و غیره اجرا شد. اعضای گروه از ابتدا تا انتهای کنسرت پر انرژی بودند و طرفداران با تکان دادن تاج های طلاییشان برای ۲۰۰ دقیه ی کامل، بیگ بنگ را تحسین کردند.

اعضا همچنین آهگ های فردی خود را نیز اجرا کردند. سونگری “Strong baby”، دسونگ “Look at me Gwisoon”، جی دراگون “Heartbreaker” و آهنگ های دیگر را اجرا کردند. جی دراگون و تاپ “High high” و جی دراگون و ته یانگ “good boy”را اجرا کردند. تاپ آهنگ “Doom dada” و ته یانگ “Eyes, nose, lips”را اجرا کردند که سبب به او رسیدن حال و هوای کنسرت شد.

 

در انتهای کنسرت، معروف ترین آهنگ ها شامل : “If you”، “Last dance”، “Bang bang bang” ،” Fantastic baby” و “Sober” اجرا شدند.

از آنجایی که آهنگ های موفق بیگ بنگ بسیار زیاد هستند که برای همه طنین انداز هستند و هنوز هم در حال ایجاد موفقیت های جدید هستند، کنسرت گروه بسیار فانتزی بود. قابل ذکر است، اجرای زنده ی بیگ بنگ عالی بود و آنها با طرفداران ارتباط چشمی برقرار کردند که بعنوان سرویس به طرفداران بود و رفتاری است که برای ۱۰ سال گذشته به آن پرداخته اند.
طرفداران نمیتوانستند احساس تاسفشان برای این حقیقت که نمیتوانند اجراهای عالی پنج نفره ی بیگ بنگ را برای مدتی ببینند، پنهان کنند. ته یانگ قدردانی اش از طرفداران را با قول بازگشت هرچه زودتر نشان داد.
” از زمان شروع بکارمان تا امروز ۱۰ سال گذشته است، این ۱۰ سال خیلی سریع گذشت، بخاطر اینکه همه ی ما باهم بودیم. این آخرین باری نیست که باهم میگذرانیم، پس نگران نباشید… فقط چند وقتی نمیوانیم همدیگر را ببینیم. مطمئنم همه ی شماها هم احساساتان همانند ماست. درست همانند این ۱۰ سال که باهم بودیم زمان سریع گذشت، زمانی که شما بتوانید هر پنج نفر مارا باهم دوباره بر روی استیج ببینید سریعا خواهد آمد.”

 

 

Source: YG life

3 دیدگاه برای “It’s time to let BIGBANG go for a while… Hard to say goodbye

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.