All songs are hit songs… BIGBANG’s set list? Of course always unrivalled

همه ی آهنگ های لیست کنسرت بیگ بنگ موفق بودند؟ البته که همیشه بینظیرند.

هر اجرای ارایه شده توسط بیگ بنگ در کنسرت برجسته بود. بخاطر اینکه آهنگ های موفق بیگ بنگ نه تنها برای طرفداران بلکه برای عموم، آشناست. از آهنگ های منتشر شده ی ۱۰ سال قبل تا آهنگ های تازه منتشر شده ی “Made full album” ، کنسرت با آهنگ های موفق پر شده بود.

به این ترتیب، کنسرت همانند هدیه ای برای طرفداران بود. بیگ بنگ، کنسرت “Bigbang 10 the concert : 0 to 10 final in seoul” را ۷ و ۸ ژانویه با ۶۰۰۰۰ طرفدار برگزار کرد.

لیست آهنگ های آماده شده برای کنسرت همانند بسته ای هدیه برای طرفداران بود.

بیگ بنگ گروه آیدل بینظیر کره است. گروه به رشدشان بعنوان هنرمند مداوما در ۱۰ سال گذشته ادامه دادند. با گذشت زمان، تاثیر گروه بر صحنه ی موسیقی بیشتر و بیشتر رشد کرده است. منابع صنعت موسیقی به تجزیه و تحلیل پرداخته اند که بیگ بنگ تنها گروه آیدل پسر در کره است که تاثیرش بجای تضیعف شدن، بیشتر و بیشر رشد کرده است.

بخاطر اینکه بیگ بنگ هرگز در ۱۰ سال گذشته سخت کار کردن را متوقف نکرده است. سال قبل بیگ بنگ آهنگ های موفق متعددی با پروژه ی “Made” ساختند. با انتشار دو آهنگ جدید هر ماه، بیگ بنگ صدر هه ی چارت های موسیقی بودند و به موفقیتی فراتر از کره در عرصه ی موسیقی جهانی رسیدند.

با انتشار آلبوم کامل جدید پس از ۸ سال، دسامبر سال قبل، بیگ بنگ با آهگ های “Last dance” و “Fxxk it” به اوج حرفه شان رسیده اند به محض انتشار این آلبوم، بیگ بنگ صدر چارت ها و سایت های بزرگ کره، تا کنون موفقیت های بلند مدت را کسب کرده است.

سخت کار کردن هرگز بد نیست. سخت کوشی و استحکام همیشه جواب صحیحی در پی دارد. بیگ بنگ از ابتدا، خود خودشان، محصول تلاش دشوار و سخت کوشیشان را برداشت کردند. برای این ۱۰ سال، بیگ بنگ اعتماد طرفداران به موسیقیشان را که توسط عموم شناخته شده است، بدست آوردند.

Source: YG life

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.