WINNER’S “Lying Down Show” was Too Fun to Make Fans Fall Asleep

ما واقعا میخواهیم که در سال ۲۰۱۷ سخت مشغول باشیم.

خوابیدن و برنامه داشتن این روزها تِرند هست، و وینر نیز از این ترند دور نماند. کانگ سونگ یون، سونگ مینهو، کیم جینوو و لی سونگ هون بر روی شکم خوابیدند و برنامه ی زنده ای را اجرا کردند. طرفدارها همینطور با خوابیدن و راحت بودن از این برنامه لذت بردند.

در ۱۱ شب ۶م ژانویه، وینر در برنامه V با عنوان “WINNER’S LieV – WINNER’s Lying Down Show” حضور پیدا کردند. به محض اینکه برنامه شروع شد اعضای وینر برای نشان دادن قدردانی خودشان اسم طرفدارهایی که برنامه را میدیدند، میگفتند.

تِم برنامه “A Line” بود. اعضا یک قسمت از کتاب یا یک قسمت از آهنگی که دوست داشتند با طرفدارها به اشتراک بزارند را میخواندند و با طرفدارها در موردش حرف میزدند. همینطور برای هر موضوع آهنگ پس زمینه‎ی مختلفی پخش میشد که یک فضای فوق العاده به وجود آورده بود.

کانگ سونگ یون یک خط از فصل اول کتاب “هری پاتر و فرزند نفرین شده” خواند و سونگ مینو نیز یک قسمت از کتاب “من از خودم متشکرم” را خواند. لی سونگ هون قسمتی از کتاب آشپزی را که در مورد پنکیک پیازچه بود خواند. کیم جینوو یک قسمت از کتاب “شاهزاده کوچولو” را انتخاب کرد.

کانگ سونگ یون لبخند زد و گفت، “از وقتی که وینر شدیم این اولین بار هست که ما در مورد کتاب صحبت میکنیم. خیلی هم بد نیست.” لی سونگ هون گفت، “اگر ما یک گروه آیدل بزرگ بشیم، میتونیم کتاب منتشر کنیم. من یادم وقتی بچه بودم کتاب بیوگرافی گروه H.O.T رو میخواندم، بیگ بنگ هم کتاب منتشر کرده. ما میتونیم واقعا اینکار رو بکنیم.

اعضای وینر همچنین در مورد آرزوهایشان برای سال ۲۰۱۷ صحبت کردند. لی سونگ هون گفت، “من میخوام که به خارج برم و موسیقی بسازم و همینطور برنامه ای که در اون دراز کشیدیم داشته باشیم.” سونگ مینهو از قصد خودش برای موفق کردن بازگشت وینر صحبت کرد و گفت، “من واقعا میخوام که امسال جایزه دریافت کنیم.”

کانگ سونگ یون گفت، “من مراسم جوایز رو نگاه میکردم تا بیشتر انگیزه پیدا کنم. ما میخوایم که امسال سرمون شلوغ بشه. این یک هدیه برای طرفدارهامون خواهد بود که مدت زمان طولانی را منتظر ما بوده اند.”برای اینکه طرفدارها حمایت خودشان را نشان دهند نظرهایی از جمله، “ما کاری میکنیم که جایزه بگیرید. و آرزو میکنیم که شانس همراهتون باشه.” را برای آنها گذاشتند.

وقتی نیمه شب نزدیک شد، وینر به صورت زنده لالایی اجرا کردند تا طرفدارها به خواب برن. لی سونگ هون صدایش کوک نبود و باعث خنده همه شد، اما خیلی زود همه اعضا با هارمونی توانستند لالایی بخوانند. کانگ سونگ یون خیلی آرام لالایی خواند و بقیه اعضا چشمانشان رو بستند.

Source: OSEN Via YG Life

يک ديدگاه براي “WINNER’S “Lying Down Show” was Too Fun to Make Fans Fall Asleep

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.