Nam Joo-hyuk offered lead in tvN’s Bride of the Water God

نام جوهیوک پیشنهاد نقش اصلی درام جدید tvN، عروس خدای آب، را دریافت کرده است.

این پیشنهاد برای این بازیگر جوان پله ی ترقی بزرگی به حساب می آید. درام “عروس خدای دریا” پروژه ی سال ٢٠١٧ tvN است که بر اساس مانگایی به همین نام ساخته میشود. هنوز خبری رسمی مبنی بر اینکه نام جوهیوک این نقش را پذیرفته منتشر نشده است اما به او نقش خدای دریا، ها بک، را پیشنهاد داده اند.

داستان مانگا در یک دنیای فانتزی اتفاق می افتد، ساکنین روستایی که سال ها بر اثر خشک سالی به طاعون دچار بودند برای نجات به او پیشنهاد فدا کردن بانوان جوان را میدهند. در این میان یکی از دختران عروس او میشود و اوضاع را پیچیده میکند. این درام بیشتر از اینکه بازسازی مانگا باشد اشتقاقی از آن است؛ همان شخصیت ها در دنیای مدرن سئول زندگی خواهند کرد.

نویسنده ی درام جونگ یون جونگ است که میسانگ، رومنس تخیلی آرانگ و حاکم را در کارنامه ی خود دارد. استایل خاص کارگردان کیم بیونگ سو در درام Bubblegum میبینیم روابط مدرن را نشان میداد، درام پرزرق و برق “سه تنفنگدار”، درام فکری سفر در زمان Nine و رومنس سفر در زمان ” مرد ملکه اینهیون” بسیار دوست داشتنی بود.

نام جوهیوک در درام فعلی خود از شبکه ی MBC “کیم بوک جو: پری وزنه برداری ” بسیار خوب عمل کرده است. او پر از استعداد و بامزه است و برای بازیش بهای زیادی قائل میشود. او هنوز جوان است و تجربه ی کمی دارد، در سال ٢٠١٣ به عنوان مدل شروع به کار کرد و بازیگری را در سال ٢٠١۴ با Surpluse Prince شروع کرد؛ جایی که بسیار بامزه و البته بالغ به نظر میرسید. در “پنیر در تله” بسیار دوست داشتنی بود، اخیرا هم در سریال قلب سرخ گوریو هم نقش یکی از شاهزاده ها را داشت. مطمئنم که طرفداران مانگا صحبت های زیادی در مورد او خواهند کرد.

عروس خدای دریا از tvN پخش خواهد شد اما هنوز برنامه ش مشخص نشده است.

Source: My Daily Via TV Report

يک ديدگاه براي “Nam Joo-hyuk offered lead in tvN’s Bride of the Water God

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت امنیتی: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.